Máte nápad, jak zvelebit naše prostory? Dejte nám o něm vědět.

Kulturní zařízení Ostrava-Jih plně využívá všechen volný čas zapříčiněný koronakrizí, který by za normální situace vyplňovala řada nejrůznějších akcí, a zvelebuje své prostory. Všichni zaměstnanci tak naplno pracují na tom, aby se návštěvníci, klienti nebo diváci cítili v Kulturním domě K-TRIO, Komorním klubu, Kině Luna, ale i třeba v Restauraci K-TRIO a Café Luna co možná nejlépe a aby si hned na první pohled všimli, že je něco jinak.

Právě v souvislosti se zvelebováním našich interiérů bychom Vás, občany městského obvodu Ostrava-Jih, rádi vyzvali, abyste se do tohoto projektu zapojili formou sdílení nápadů. Moc dobře si totiž uvědomujeme, že právě místní občané u nás tráví nejvíce volného času a znají naše prostory perfektně právě z uživatelského pohledu, který může být mnohdy jiný než ten náš. Proto, pokud máte nápad, jak zpříjemnit, oživit či změnit prostory našich středisek, budeme moc rádi, pokud se s námi o něj podělíte, a to konkrétně s recepcí Kulturního domu K-TRIO, která bude všechny nápady evidovat. Můžete nás kontaktovat na info@kulturajih.cz nebo na tel. čísle 607 063 685.

A až se situace uklidní a opět se budeme moci bez omezení setkávat, třeba někdo z občanů právě svůj nápad v některém z našich středisek pozná.