Provozní/programové změny a pokyny pro vrácení vstupného

S ohledem na bezpečnostní opatření, jsme byli nuceni přesunout či zrušit nadcházející program, a to až do odvolání. V případě jakýchkoli dotazů, které nebudou zodpovězeny níže, se obracejte na tel. 602 687 496.

PROVOZNÍ A PROGRAMOVÉ ZMĚNY:

Kulturní dům K-TRIO je aktuálně uzavřeno a přesouvá nebo ruší veškerý plánovaný program včetně kurzů, seminářů a vzdělávání, a to až do odvolání. Vstupenky zakoupené hotově nebo bezhotovostně na pokladně v K-TRIu, bude možno vracet přímo v místě nákupu.

Restaurace K-TRIO otevřela výdejní okno, kde si můžete vyzvednout jak polední menu, tak speciální nabídku s dobou výdeje do 15 minut od objednávky. Otevírací doba je po-so od 11:00 do 20:00 hod.

Komorní klub je aktuálně uzavřen a přesouvá nebo ruší veškerý plánovaný program, a to až do odvolání. Vstupenky zakoupené hotově nebo bezhotovostně na pokladně v Komorním klubu, bude možno vracet pouze na recepci v K-TRIu.

Senior Point je aktuálně uzavřen, a to až do odvolání. Rovněž Senior Point zřídil Linku pro osamělé seniory, na kterou se můžete obracet v případě, že byste si rádi popovídali nebo potřebujete s něčím poradit. Linka je dostupná pondělí-pátek od 8 do 15 hod. na tel. 731 472 996.

Kino Luna je aktuálně uzavřeno a přesouvá nebo ruší veškerá plánovaná promítání, a to až do odvolání. POZOR! Vstupenky do Kina Luna zakoupené hotově nebo bezhotovostně doporučujeme vracet na pokladně Kina Luna, bez ohledu na to, na jakém místě jste je zakoupili.

Kavárna Café Luna je aktuálně uzavřena, a to až do odvolání.


POKYNY PRO VRÁCENÍ VSTUPNÉHO:

Zakoupili jste vstupenku hotově na pokladně?
Na základě předložené vstupenky Vám bude vráceno vstupné v hotovosti v místě nákupu.

Zakoupili jste vstupenku bezhotovostně na pokladně (platba kartou na odběrném místě)?
Na základě předložené vstupenky Vám bude vráceno vstupné v hotovosti, případně na základě vyplněného formuláře a předložené vstupenky Vám bude vráceno vstupné na účet. Formulář k vyplnění naleznete ZDE nebo bude k vyžádání na pokladně nebo na recepci v místě nákupu, po vyplnění údajů potřebných pro storno vstupenky, jej vrátíte obsluze. Vstupné Vám bude zasláno na účet nejpozději do 30 dnů. 

Zakoupili jste vstupenku bezhotovostně skrze platební bránu (GoPay)?
Na základě vyplněného formuláře, předložené vstupenky a potvrzení o GoPay platbě (kde je mj. uvedené i ID číslo transakce) Vám bude vráceno vstupné na účet. Formulář k vyplnění naleznete ZDE nebo bude k vyžádání na pokladně nebo na recepci v místě nákupu. Po vyplnění údajů potřebných pro storno vstupenky, jej vrátíte obsluze, nebo jej zašlete zpět na email dagmar.bohmova@kulturajih.cz. Vstupné Vám bude zasláno na účet nejpozději do 30 dnů.