Provozní/programové změny a pokyny pro vrácení vstupného

S ohledem na bezpečnostní opatření, jsme byli nuceni přesunout či zrušit nadcházející program a zcela uzavřít všechna naše střediska, a to až do odvolání. Momentálně tak není možné vracet vstupenky přímo v místě nákupu, tato služba bude opět obnovena souběžně s otevřením středisek. V případě jakýchkoli dotazů, které nebudou zodpovězeny níže, se obracejte na tel. 602 687 496.

PROVOZNÍ A PROGRAMOVÉ ZMĚNY:

KD K-TRIO aktuálně přesouvá nebo ruší veškerý plánovaný program včetně kurzů, seminářů a vzdělávání, a to až do odvolání. Vstupenky zakoupené hotově nebo bezhotovostně na pokladně v KD K-TRIO bude možno vracet přímo v místě nákupu.
15. 3. Karneval s Hopsalínem - přesunuto na 10. 5. 2020! (zakoupené vstupenky bude možno uplatnit v náhradním termínu nebo vrátit na recepci KD K-TRIO, kde Vám bude vrácena hotovost v ceně vstupenky)

Restaurace KD K-TRIO je do odvolání uzavřena.

Komorní klub aktuálně přesouvá nebo ruší veškerý plánovaný program, a to až do odvolání. Vstupenky zakoupené hotově nebo bezhotovostně na pokladně v Komorním klubu bude možno vracet pouze na recepci v KD K-TRIO.

Senior Point v Komorním klubu se uzavírá až do odvolání. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na tel. 608 812 796.

Kino Luna aktuálně ruší veškerá plánovaná promítání, a to až do odvolání. Vstupenky zakoupené hotově nebo bezhotovostně na pokladně v Kině Luna bude možno vracet přímo v místě nákupu.

Kavárna Café Luna je do odvolání uzavřena.


POKYNY PRO VRÁCENÍ VSTUPNÉHO:

S ohledem na aktuální nařízení vlády, jsou všechna naše střediska uzavřena, a není tak možné vracet vstupenky v místě nákupu. Tato služba bude opět obnovena souběžně s otevřením středisek.

Zakoupili jste vstupenku hotově na pokladně?
Na základě předložené vstupenky Vám bude vráceno vstupné v hotovosti v místě nákupu.

Zakoupili jste vstupenku bezhotovostně na pokladně (platba kartou na odběrném místě)?
Na základě vyplněného formuláře a předložené vstupenky Vám bude vráceno vstupné na účet. Formulář bude k vyžádání na pokladně nebo na recepci v místě nákupu, po vyplnění údajů potřebných pro storno vstupenky, jej vrátíte obsluze. Vstupné Vám bude zasláno na účet nejpozději do 30 dnů.

Zakoupili jste vstupenku bezhotovostně skrze platební bránu (GoPay)?
Na základě vyplněného formuláře a předložené vstupenky Vám bude vráceno vstupné na účet. Formulář bude k vyžádání na pokladně nebo na recepci v místě nákupu a na emailu klara.zidkova@kulturajih.cz. Po vyplnění údajů potřebných pro storno vstupenky, jej vrátíte obsluze, nebo jej zašlete zpět na email klara.zidkova@kulturajih.cz dagmar.bohmova@kulturajih.cz. Vstupné Vám bude zasláno na účet nejpozději do 30 dnů.

Infocentra OSTRAVAINFO!!! jsou po dobu trvání nouzového stavu uzavřena. Více informací naleznete na www.ostravainfo.cz nebo na tel. 599 443 096.