Provozní/programové změny a pokyny pro vrácení vstupného

S ohledem na bezpečnostní opatření, jsme byli nuceni přesunout či zrušit nadcházející program a zcela uzavřít všechna naše střediska, a to až do odvolání. Momentálně tak není možné vracet vstupenky přímo v místě nákupu, tato služba bude opět obnovena souběžně s otevřením středisek. V případě jakýchkoli dotazů, které nebudou zodpovězeny níže, se obracejte na tel. 602 687 496.

PROVOZNÍ A PROGRAMOVÉ ZMĚNY:

Kulturní dům K-TRIO aktuálně přesouvá nebo ruší veškerý plánovaný program včetně kurzů, seminářů a vzdělávání, a to až do odvolání. Vstupenky zakoupené hotově nebo bezhotovostně na pokladně v K-TRIu bude možno vracet přímo v místě nákupu.

Restaurace K-TRIO je již otevřena.

Komorní klub aktuálně přesouvá nebo ruší veškerý plánovaný program, a to až do odvolání. Vstupenky zakoupené hotově nebo bezhotovostně na pokladně v Komorním klubu bude možno vracet pouze na recepci v K-TRIu.

Senior Point v Komorním klubu se uzavírá až do odvolání. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na tel. 608 812 796.

POZOR! Vstupenky do Kina Luna zakoupené hotově nebo bezhotovostně doporučujeme vracet na pokladně Kina Luna, a to bez ohledu na to, na jakém místě jste je zakoupili.

Kavárna Café Luna je již otevřena.


POKYNY PRO VRÁCENÍ VSTUPNÉHO:

Zakoupili jste vstupenku hotově na pokladně?
Na základě předložené vstupenky Vám bude vráceno vstupné v hotovosti v místě nákupu.

Zakoupili jste vstupenku bezhotovostně na pokladně (platba kartou na odběrném místě)?
Na základě předložené vstupenky Vám bude vráceno vstupné v hotovosti, případně na základě vyplněného formuláře a předložené vstupenky Vám bude vráceno vstupné na účet. Formulář k vyplnění naleznete ZDE nebo bude k vyžádání na pokladně nebo na recepci v místě nákupu, po vyplnění údajů potřebných pro storno vstupenky, jej vrátíte obsluze. Vstupné Vám bude zasláno na účet nejpozději do 30 dnů. 

Zakoupili jste vstupenku bezhotovostně skrze platební bránu (GoPay)?
Na základě vyplněného formuláře, předložené vstupenky a potvrzení o GoPay platbě (kde je mj. uvedené i ID číslo transakce) Vám bude vráceno vstupné na účet. Formulář k vyplnění naleznete ZDE nebo bude k vyžádání na pokladně nebo na recepci v místě nákupu. Po vyplnění údajů potřebných pro storno vstupenky, jej vrátíte obsluze, nebo jej zašlete zpět na email klara.zidkova@kulturajih.cz dagmar.bohmova@kulturajih.cz. Vstupné Vám bude zasláno na účet nejpozději do 30 dnů. 

Infocentra OSTRAVAINFO!!! již otevřela své pobočky. Více informací naleznete na www.ostravainfo.cz nebo na tel.: 599 443 096. POZOR! Vstupenky zakoupené na pobočkách Infocentra OSTRAVAINFO!!! vracejte v Kulturním domě K-TRIO.