Cyklus Úžasná žena startuje už v únoru

25.1.2023

Cyklus Úžasná žena obsahuje celkem čtyři na sebe volně navazující semináře, které jsou určeny ženám bez ohledu na věk! Semináře budou probíhat jednou měsíčně v odpoledních hodinách a přinesou zajímavá témata osobního rozvoje, rodičovství i moderních technologií s uznávanými odbornicemi, lektorkami a autorkami zajímavých knih. Zakoupit lze celý cyklus za zvýhodněnou cenu 600 Kč nebo jednotlivé semináře za cenu 300 Kč.  Více informací k tématům jednotlivých seminářů a podmínkám prodeje vstupenek naleznete zde

Cyklus zahájí dne 21. února 2023 seminář Emoční inteligence pod vedením lektorky Romany Řezníčkové.  Emoční inteligence pomáhá porozumět našim emocím a její rozvoj v osobním životě přináší mnoho pozitivních důsledků. Tento seminář cíleně spojuje EQ s porozuměním naší osobnosti, jelikož pochopení svého typu osobnosti zkvalitní náš život a budeme tak spokojenější. Prohloubíme své sebepoznání, sebevědomí a sebedůvěru, sebeovládání, motivaci a empatii. V neposlední řadě rozšíříme své schopnosti v oblasti komunikace a zvládání konfliktních situací. 

O Romaně Řezníčkové, lektorce: Po studiích na Filozofické fakultě Ostravské univerzity je od roku 2001 lektorkou a mentorkou osobního rozvoje. Od roku 2017 se její sbírka zkušeností rozšířila o činnost personalisty v české rodinné firmě a o kariérové poradenství.

Více informací o semináři Emoční inteligence a prodeji vstupenek naleznete zde

Partnerem cyklu Úžasná žena je Rovnovážkaorganizace pomáhající lidem a skupinám znevýhodněným na trhu práce.

 

< Zpět

Chcete se dozvědět o našich akcích jako první?

Přihlaste se k odběru novinek:

Partneři