Vánoční městečko bude otevřeno do 15. ledna

5.12.2023

Přijďte s námi nasát tu správnou vánoční atmosféru!

Letos má na Jihu premiéru Vánoční městečko. Své brány v  Lesní škole v  Bělském lese (ul. Antonína Brože 2, Ostrava - Zábřeh) otevřelo dne 15.  listopadu a  k vidění bude až do 15. ledna (vyjma 24. 12. - 26. 12., 31. 12. 2023 a 1. 1. 2024). Vánoční městečko je otevřeno každý den od 16.00 do 20.00 hodin. Vstupné do městečka je dobrovolné, výtěžek bude použit na podporu činnosti Záchranné stanice v Bartošovicích.    

Vizuálně atraktivní ztvárnění potěší jak děti, tak dospělé. U vstupu návštěvníky vítají rozzářené komety. Řada dalších motivů je spojena se zvířecí říší, k vidění jsou například  jelení rodina, medvědi, veverka, orel, ježek či sovy. Pohádkovou atmosféru navodí i průchozí houba či světelné saně, nechybí ani lavička nebo krmelec. Nezůstane ovšem pouze u světelných atrakcí. Pro příchozí je zajištěno i občerstvení. Přijďte ochutnat náš punč! 

Vánoční městečko je jednou z mnoha dalších adventních akcí, které jsme pro vás letos připravili. Níže si můžete vybrat z další nabídky letošních Vánoc na Jihu.

Věříme, že společně strávíme příjemné adventní chvíle!

 

              

< Zpět

Chcete se dozvědět o našich akcích jako první?

Přihlaste se k odběru novinek:

Partneři