Předvánoční věncobraní s Kulturou Jih

1.11.2023

V sobotu 25. listopadu 2023 připravila Kultura Jih kreativní odpoledne pro všechny příznivce adventní atmosféry, dobré zábavy a lahodného punče. Navázala tak na loňský premiérový ročník, jehož návštěvnost předčila očekávání. Na tomto provoněném a předvánoční náladou nasáklém workshopu, který se letos uskuteční v Klubovně Kultury Jih (ul. Odborářská 677/72, Ostrava – Hrabůvka), si účastníci budou mít možnost vlastními silami vyrobit vánoční věnec, a to adventní či dekorativní.

Pro všechny návštěvníky bude připraveno chvojí, dráty a tavné pistole, ostatní potřeby a dekorace si budou mít možnost, dle svého vkusu a potřeb, přinést z domova, případně zakoupit na místě samotném. Do výroby adventního věnce či jiné vánoční dekorace se může  každý pustit zcela samostatně, nebo si nechat poradit a inspirovat se odbornicí na dekorace, paní Martinou Machátovou a jejích studentek ze Střední zahradnické školy v Ostravě.

Na příchozí však nebudou čekat pouze stánky s dekoracemi, ale také ručně vyrobenými šperky, vánočními hvězdami rozmanitých barev, či perníčky s vánočními motivy. Chybět nebude ani tradiční punč a drobné občerstvení. 

Adventní akce se již tradičně těší velké oblibě, a proto i následující týdny budou v rámci programu Kultury Jih patřit zejména jim. Z široké nabídky jmenujme například Mikulášskou nadílku, Vánoční perníčkování, Adventní koncerty, Vánoční koncert či Štěpánskou zábavu. Bližší informace k jednotlivým akcím zájemci naleznou na webových stránkách www.kulturajih.cz.

< Zpět

Chcete se dozvědět o našich akcích jako první?

Přihlaste se k odběru novinek:

Partneři