Univerzita třetího věku probíhá v ONLINE režimu

11.11.2020

Kde je vůle, tam je i cesta a někdy i velká zábava. Posluchačky a posluchače Univerzity třetího věku život prostě baví, nebojí se začínat stále znovu, učit se a objevovat dosud nepoznané. Proto také celá univerzita nyní studuje v ONLINE režimu. I když tato forma studia v žádném případě nemůže nahradit obyčejné a dnes tolik vzácné prezenční studium, může být po mnoha týdnech lockdownu i setkání ve virtuální třídě neobyčejně příjemné, osvěžující a plné dobré nálady.

Vždycky jste si přáli studovat? Právě teď je ta správná příležitost. Přihlásit se ke studiu můžete telefonicky na čísle 608 812 796 nebo emailem na jana.kovackova@kulturajih.cz. Už nyní se tak můžete hlásit do zimního semestru, pro nějž bude výuka zahájena začátkem příštího roku na přelomu února a března. A vybírat si můžete například z těchto tématických okruhů: Dějiny umění, Nástrahy pro spotřebitele, EU dnes a dříve, Osobnostní typologie, Člověk a společnost nebo Chci fotografovat. Občanům městského obvodu Ostrava-Jih hradí obec dvě třetiny z ceny celého studia.

Chcete překvapit a potěšit své blízké? Darujte studium na Univerzitě třetího věku. Dárkový poukaz zakoupíte na recepci KD K-TRIO nebo Komorního klubu.

< Zpět

Chcete se dozvědět o našich akcích jako první?

Přihlaste se k odběru novinek: