Studujte s námi UNIVERZITU TŘETÍHO VĚKU z pohodlí domova

27.1.2021

Vždycky jste si přáli studovat nebo byste chtěli udělat radost svým blízkým a studium jim darovat? Právě teď je ta správná příležitost, kdy je možné si studium vychutnat i z pohodlí domova. Už v únoru pro Vás otevíráme nové semestry celoživotního zájmového vzdělávání pro zájemce ve věku 55+. Nabízíme přednášky na témata: Dějiny obvodu Jih, Člověk a společnost / Chci fotografovat, EU dnes a dříve / Osobnostní typologie nebo Dějiny umění.

CENA:
Cena studia pro občany mimo městský obvod Ostrava-Jih je 1800 Kč/semestr, zvýhodněná cena pro občany městského obvodu Ostrava-Jih je 600 Kč/semestr. Přihlášení ke studiu nebo zakoupení dárkového poukazu je možné na recepci K-TRIa. V případě jakýchkoli dotazů a rezervací, kontaktujte paní Janu Kováčkovou, koordinátorku studia, na tel. 608 812 796 nebo emailu jana.kovackova@kulturajih.cz

FORMA STUDIA:
Během omezení v souvislosti s koronavirovou nákazou probíhá studium online. I když tato forma studia v žádném případě nenahradí obyčejné a dnes tolik vzácné prezenční studium, může být po mnoha týdnech i setkání ve virtuální třídě příjemné, osvěžující a plné dobré nálady. Vše potřebné k online studiu pro Vás zajistíme, nemusíte se obávat, s námi to zvládne každý. Přechod na prezenční formu studia bude realizován v případě stavu PES 1 nebo po zrušení opatření.


< Zpět

Chcete se dozvědět o našich akcích jako první?

Přihlaste se k odběru novinek:

Partneři