Chcete se dozvědět o našich akcích jako první?
Přihlaste se k odběru novinek:
2.12.2025
K předvánočnímu času v Ostravě-Jihu patří po léta adventní koncerty. Nejinak tomu bylo letos – vyprodaný Komorní klub v Hrabůvce přivítal v neděli 30. listopadu sólistku Slezského divadla v Opavě Terezu Kaveckou. Ta si pro příchozí přichystala nejedno překvapení.
Tím největším byl dětský pěvecký sbor. Více než šestnáct hlasů povýšilo zpěv hlavní hvězdy na další úroveň, v sále se střídaly chvíle dojetí s chvílemi upřímného smíchu.
„Na adventní koncerty do Komorního klubu chodívám moc ráda,“ pochvalovala si paní Anežka a dodala: „Snad se mi i letos podaří přijít na všechny čtyři.“
Adventní koncerty v Komorním klubu se konají každou adventní neděli, program začíná vždy v 18.00 hodin. Letos se chystají ještě tyto:
Sérii adventních koncertů pořádá Kultura Jih, příspěvková organizace městského obvodu Ostrava-Jih.