Máj na Jihu

28.4.2021

Máj lásky čas... to známe přece všichni. A tentokrát můžete svou oblíbenou osobu vzít na krásnou jarní procházku, kterou jsme pro Vás ve spolupráci s městským úřadem Ostrava-Jih, připravili.

Vydejte se první květnový týden na procházku po našem městském obvodě a navštivte celkem 6 tematických májových zastavení, s úryvkem známé, a přece trochu jiné básně slavného českého básníka. Všech 6 zastavení lze zobrazit pomocí QR kódů, připravených u jednotlivých tematických instalací. Mimo jiné se můžete zapojit do soutěže o májové překvapení – stačí nejpozději do 7. května navštívit všechna májová zastavení, odhalit pozměněná slova v básni a zaslat text upravené básně spolu se jménem básníka originální verze na email: info@kulturajih.cz

Každé májové zastavení je tvořeno jako menší foto koutek, kde se můžete vyfotit a doplnit si tak album o nové snímky! Fotku taky můžete sdílet na sociálních sítích s #majnajihu, ty nejkrásnější s radostí přesdílíme na našem profilu.

Máj na Jihu však není pouze o procházení se se svou drahou polovičkou. Kultura Jih myslí i na všechny nezadané! Procházka není vázana jenom na partnery, tudíž zavolejte své kamarádce, rodičům či prarodičům a vydejte se na nenáročnou procházku spolu. 

Celá akce bude probíhat od 1. do 7. května.
Vyhlášení vítěze o májové překvapení proběhne v pondělí 10. května na facebookové stránce Kultura Jih.

< Zpět

Chcete se dozvědět o našich akcích jako první?

Přihlaste se k odběru novinek: