Zájezdy pro seniory 2021 - zahájení přihlašování

8.6.2021

V úterý 8.6. v 13 hodin spouštíme přihlašování na zájezdy pro seniory.  Přihlásit se můžete z pohodlí domova na webových stránkách zajezdy.kulturajih.cz nebo osobně na recepci Kulturního domu K-TRIO.

 V každém případě budete ke svému přihlášení potřebovat: občanský průkaz, kontaktní telefonní číslo a kontaktní email (můžete uvést email na blízkou osobu – děti, vnuky nebo kamaráda/ku, kteří Vám vzkaz předají). Vaše správné kontaktní údaje nutně potřebujeme z organizačních důvodů a z důvodu možné změny termínů zájezdů.

Prosíme Vás také o trpělivost. Zájem je každý rok obrovský, a tak bývají naše telefonní linky trvale obsazeny nebo pracovnice vyřizují požadavky zákazníků, kteří se dostavili na recepci osobně. Bohužel není v našich silách všechny služby pokrýt bez čekání. Děkujeme za Vaše pochopení a trpělivost.

Chcete-li za organizaci zájezdů poděkovat nebo nás pochválit, prosím napište panu starostovi martin.bednar@ovajih.cz. Něco se nám nepovedlo a měli bychom to příště určitě napravit? Prosím napište to nám na info@kulturajih.cz. Moc rádi se zlepšujeme a každé Vaší zpětné vazby si velmi ceníme. Děkujeme.


< Zpět

Chcete se dozvědět o našich akcích jako první?

Přihlaste se k odběru novinek: