ČR, Slovensko, Polsko 2022 I komedie I režie Tomáš Svoboda I české znění I přístupný I 94 minut


Režie: Tomáš Svoboda, scénář: Tomáš Svoboda, Patrizio Gente, kamera: David Ployhar, hudba: Jiří Hájek
Hrají: Karel RodenDaniel OlbrychskiMartin MyšičkaVica KerekesMarta Żmuda-TrzebiatowskaJuraj KemkaMagdalena NiećLukáš LatinákJaroslav Dušek, Štepánka Fingerhutová, Miroslav Táborský, Ester Geislerová, Vlado Černý, Anna Šišková, Jiří Dvořák, Tomáš Měcháček, Zuzana Kraváriková, Eva Leimbergerová, Jana Stryková, Martin Pechlát, Tomáš Matonoha, Eliška Jansová, Oliver Oswald, Przemysław Kapsa, Tomáš Jeřábek, Petr Vančura, Petr Vaněk, Cyril Dobrý, Angelika Sbouli, Ivana Stejskalová, Michal Maléř, Tereza Blažková

Ondřej je tvrdý obchodník a arogantní workoholik. V Praze vede velkou, úspěšnou firmu. Smyslem jeho života jsou peníze. Ondřej právě v Nebrasce dojednal životní obchod s bohatým investorem, který na okraji Prahy zafinancuje výstavbu luxusních rezidencí. Na cestě z Ameriky letadlo přelétá nad rezervací, kde právě probíhá pohřeb indiánského náčelníka. Duch indiána stoupající k nebi narazí do letadla a nedopatřením se vtělí do Ondřeje. A tento duch má o Ondřejově životě a jeho hodnotách rozhodně odlišné představy. Ráno doma Ondřeje probudí velmi neodbytný hlas v jeho hlavě. Hlas, který se rozhodl mu pomoci a změnit ho. Ondřej se však nezvanému návštěvníkovi nehodlá jen tak vzdát. Každodenní pracovní a rodinné problémy dostávají nový rozměr nejen pro Ondřeje, ale i pro jeho rodinu a kolegy. Mezi Ondřejem a duchem začíná neúprosný, divoký souboj plný situační komiky. (Bioscop)

 

Termín akce:

31.10.2022, 17:45Akce již proběhla

Předprodej:

Kino Luna: hodinu před začátkem prvního představení, zavírá se 15 minut po začátku posledního představení daného dne
KD K-TRIO: pondělí - pátek 8.00 - 19.00, sobota 8.00 - 12.00 ( polední pauza 11.30 - 12.00)
Komorní klub: ponděllí od 9:00 do 15:00 a čtvrtek od 13:00 do 17:00


ČSFD: INDIÁN (ČSFD)

Akci pro Vás organizuje:

Jana Dulíková

Jana Dulíková

manažer Kina Luna

596 751 712, 737 267 849
jana.dulikova@kulturajih.cz

Rychlý dotaz k akci:Místo konání:

Kino LUNA

Výškovická 113, Ostrava-Zábřeh, 700 30

Kino Luna je jednosálové digitální premiérové kino. Hrajeme denně 2-3 představení pro širokou veřejnost, ale nabízíme i uzavřené filmové projekce pro školy, firmy aj. Prostory lze využít také k pořádání koncertů, seminářů, prezentačních akcí apod. Kapacita sálu je 522 míst. Součástí kina je stylová kavárna Café Luna.

  Snadná dostupnost městskou hromadnou dopravou:

tramvaje č. 2, 6, 7, 11, 15 zastávka Kino Luna,
autobus č. 31, 41, 77, 96 zastávka Kino Luna.

Možnost parkování. Bezbariérový přístup.Chcete se dozvědět o našich akcích jako první?

Přihlaste se k odběru novinek:

Partneři