KONCERT NIKÉ VOPÁLECKÉ & OSLAVA VYDÁNÍ ALBA

Koncert Niké Vopalecké & Oslava vydání alba


Niké Vopalecká letos v srpnu vydává své první album "Another Garden" (Další zahrada) a tento koncert je oslavou jeho vydání. Můžete očekávat české i anglické autorské písně zahrané se skvělou kapelou muzikantů z Ježkovy konzervatoře v Praze i Berklee College of Music.

Vstup od 17:15, koncert začíná v 18:00.

Místo: Zahrada školy AVE Art Ostrava

Adresa: Hasičská 550/50, 700 30 Ostrava-Jih

Spolupořadateli koncertu jsou Kultura Jih, městský obvod Ostrava-Jih a škola AVE ART.

Odkaz na vstupenky ZDE.

Niké je česká zpěvačka, skladatelka a aranžérka. Ve svých netradičních Rnb/Pop písních spojuje svou lásku k jazzovým harmoniím a vášeň pro hluboké smysluplné rozhovory a píše hudbu, která lidem přináší kus domova. Je srdcem písničkářka a napsala písně pro řadu českých umělců, přičemž doposud vyšlo 12 jejích skladeb, včetně balady Markéty Konvičkové „AMI“, která dosáhla na YouTube více než 1,6 milionu zhlédnutí. Pro zavedenou českou folkmetalovou kapelu Silent Stream of Godless Elegy, s cenou Anděl, zaranžovala celé akustické album o 10 písních a vytvořila osmiminutovou medley pro poctu Sáře Bareilles, slavné americké písničkářce, které za její účasti zaznělo v bostonské Agganis Areně. Jako interpretka přináší silnou, ale přitom přívětivou atmosféru. Má bohaté zkušenosti s vystupováním na velkých akcích, jako jsou Jazz Open Ostrava, Festival v ulicích, vyprodané Berklee Performance Center (kapacita přes 1200 diváků) a Agganis Arena v Bostonu (kapacita přes 7000 diváků). Niké vystudovala prestižní americkou hudební univerzitu Berklee College of Music a v současné době působí v USA. 

V srpnu 2025 vydává Niké své sedmipísňové debutové album „Another Garden“ - projekt, jehož kořeny tkví v bohaté jazzové harmonii, oděné do jejího silného sametového hlasu, osobitého vyprávění a moderní popové produkce. 

Zahrají:
Niké Vopalecká - zpěv 

Kristýna Sibinská - bicí 

David Krpálek - baskytara

Amélie Teršlová - klávesy

Tomáš Kuťák - kytara

Vojtěch Špiller - trumpeta  

Na začátek krátce zahraje a akci zahájí ostravská písničkářka Veronika Valová. Veronika je písničkářka z Ostravy, která ve svých autorských písních propojuje osobní výpověď s důrazem na text a melodii. Její tvorba vychází z příběhů, které mluví tiše, ale mají váhu.

 

Termín akce:

3. 8. 2025, 18.00

Akci pro Vás organizuje:

KULTURNÍ DŮM K-TRIO

KULTURNÍ DŮM K-TRIO

předprodej vstupenek

607 063 685, 596 739 107
ktrio@kulturajih.cz

Rychlý dotaz k akci:



Místo konání:

AVE ART

Hasičská 550/50 700 30, Ostrava-Hrabůvka

S možností parkování:

Parkoviště SPŠ, Hrabůvka

Parkoviště Sportovní hala, Hrabůvka

Dostupnost městskou hromadnou dopravou:

Autobus č. 50, 96 - zastávka Učiliště Vítkovic

Autobus č. 50, 62, 96 - zastávka Hrabůvka Dvouletky

Tramvaj č. 12, 19 - zastávka Jubilejní kolonie



https://aveart.cz
Telefon: +420 595 782 930
E-mail: aveart@aveart.cz

Chcete se dozvědět o našich akcích jako první?

Přihlaste se k odběru novinek:

Partneři