VÁNOČNÍ POHÁDKA ZE ZAHRÁDKY

Zábavné divadelní představení pro děti.

  • Pro školy
  • Vstupné: 85 Kč
  • K-TRIO

Prosincový příběh z divadelního seriálu Pohádek ze zahrádky. Pohádka plná koled, tradic a vánočních zvyků nám i divákům zpříjemní čekání na svátky.
Všude kolem leží bílý sníh. Úroda je už dávno sklizena ve sklepě nebo ve stodole. Jen poslední kapusta Gusta zůstala na zahrádce a čeká na svůj čas. Ale koza Bíza si na ni dělá zálusk.
A tak malý Péťa Zahrádka vymyslel plán, jak před mlsnou kozou ochránit úrodu. Musí kolem kapustičky postavit plůtek.  Kdepak jsou prkýnka? No jistě, kos Boss si z nich udělal lyže a prohání se po stráni. Porazil při tom i kozu Bízu a už se ve sněhu válí oba jako sněhuláci. A pak to přišlo . Nejdříve se ve sněhu objevili podivné stopy. Poté se ozvalo cinkání a pak se objevil . . .čert, Anděl a Mikuláš.  To si nemůže nechat ujít ani strašák Pašák, brouk Ouk a dokonce ani vykutálený kos |Boss. Ti všichni ještě Vánoce nikdy neviděli. Péťa jim s kamarády na zahrádce ozdobí stromeček a společně si zazpívají koledy. A pak už opravdu mohou přijít ty opravdové Vánoce .

Termín akce:

12.12.2022, 10:00
Celková kapacita:200
Volných míst:40
Termín přihlášek:20.9.2022 - 5.12.2022


Přihláška:

Kontaktní osoba:
Organizace:
Pzn.: *povinná pole k vyplnění

Akci pro Vás organizuje:

Kristýna Taliková

Kristýna Taliková

referent pro program

702 250 659
kristyna.talikova@kulturajih.cz

Rychlý dotaz k akci:Místo konání:

K-TRIO

Dr. Martínka 1439/4, Ostrava-Hrabůvka, 700 30

Kulturní dům K-TRIO je sídlo naší organizace.  Konají se zde společenské akce, koncerty, kurzy, festivaly, přednášky, plesy, divadelní představení, akce pro děti, výstavy aj. 

Otevírací doba

pondělí - pátek 8.00 - 19.00 ( polední pauza 11.30 - 12.00)
sobota 8.00 - 12.00

  Chcete se dozvědět o našich akcích jako první?

Přihlaste se k odběru novinek:

Partneři