UMĚNÍ ŽÍT

Výstava I Galerie I Kulturní dům K-TRIO I 1.5. - 27.6.2024


Výstava kurzistů v K-Triu 2024 na téma: UMĚNÍ ŽÍT.

 

Absolventi výtvarných kurzů olejomalby pod vedením lektorky  Evy Faldynové  pro vás uspořádali výstavu v naší galerii kulturního domu K-TRIO, Ostrava - Hrabůvka.

Výstava kurzistů proběhne od 1.5.- 28.6. 2024

Srdečně Vás zvou na prohlídku vystavených obrazů. Některé z nich si můžete zakoupit nebo se inspirovat.

 

   

   

   

 

Oblíbená lektorka, malířka a výtvarnice:

EVA FALDYNOVÁ

Žiji a tvořím v rodných Václavovicích u Ostravy. Nejsem zaměřena na jeden umělecký směr. Maluji od dětství, kdy jsem navštěvovala Lidové školy umění , zúčastňuji se výtvarných workshopů pořádaných skvělými malíři a studovala jsem Lidovou konzervatoř v Ostravě se zaměřením na malbu. Maluji to, co cítím a co mě baví, inspirací je mi především příroda.  Nejvíce však miluji olejomalbu, kdy prožívám každý tah ať štětcem nebo špachtlí a ráda vnáším energii do obrazů rukama. Vždy maluji v pozitivním duchu. Miluji barevnost, dotek světla, slunce s přílivem energie, která by měla rozzářit interiéry domova. Malování je mým celoživotním naplněním.

        

Jsem členkou Sdružení výtvarníků ČR, aktivní členkou GV- Galerie výtvarníků, V-klub Frýdecko - Místecka a dalších výtvarných skupin pro Českou republiku a v zahraničí. Těší mě, že mohu být součástí a podporou při vytváření novoročenek KONTA BARIÉRY.

Pořádám kurzy a workshopy pro děti a dospělé, jsem lektorem na Univerzitě třetího věku v Ostravě a také ve Střediscích volného času.

Svoji tvorbu úspěšně prezentuji jak na samostatných autorských a kolektivních výstavách, na výtvarných salonech, Mezinárodních veletrzích současného umění, v galeriích a dalších veřejných místech, rovněž v zahraničí.

 

Přeji si, aby  mé obrazy  vyjadřovaly  klid, pohodu a pocit naplnění a doufám, že moje tvorba zaujme a potěší Vaši duši.

faeva@seznam.cz

tel. +420775123407

https://art-eva.webnode.cz/

https://www.facebook.com/eva.fa.376/

 

Akci pro Vás organizuje:

Veronika Hudečková

Veronika Hudečková

referent marketingu

604 912 938
veronika.hudeckova@kulturajih.cz

Rychlý dotaz k akci:Místo konání:

K-Trio (Galerie)

Dr. Martínka 1439/4, Ostrava-Hrabůvka, 700 30

Chcete se dozvědět o našich akcích jako první?

Přihlaste se k odběru novinek:

Partneři