GRAFIK

Hledáme schopného a samostatného grafika se zájmem o kulturní dění největšího obvodu města Ostravy. Přijmeme kolegu, který má rád nové výzvy, nebojí se změn a umí si poradit v jakékoliv situaci.

Náplň práce:

  • tvorba grafických podkladů a materiálů, prezentací (online i offline),
  • práce na outdoorových kampaních, letácích, inzerátech a dalších tiskovinách,
  • aktivní práce a aktualizace firemního vizuálu.

Požadujeme:

  • min. střední vzdělání s maturitní zkouškou,
  • praxe v oboru výhodou,
  • aktivní znalost práce s PC, především grafické programy – Photoshop, Illustrator a InDesign,
  • orientace v aktuálních trendech v grafice a designu,
  • samostatnost, odpovědnost, preciznost,
  • grafické a typografické cítění, kreativita,
  • výborná znalost předtiskové přípravy,
  • ochota se učit novým věcem,
  • zkušenost s marketingem výhodou, orientace v aktuálních trendech,
  • přesah do audiovizuální tvorby výhodou.

Místo výkonu činnosti:

  • Kulturní dům K-TRIO, Dr. Martínka 1439/4, Ostrava-Hrabůvka, 700 30

Nabízíme:

  • HPP v organizaci s dobrou platební morálkou,
  • stabilní prostředí příspěvkové organizace,
  • platové zařazení: v soul. s NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě,
  • postupné přiznání osobního příplatku v soul. s ust. § 131 zák. č. 262/2006 Sb., odměny,
  • 5 týdnů dovolené,
  • stravenky,
  • příspěvek na penzijní připojištění, příp. jiné benefity,
  • nástup možný ihned, příp. dle dohody.

Životopisy s údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech, a ukázky vlastní práce, zasílejte na e-mail: personalni@kulturajih.cz a to nejpozději do 30.06.2022, případné bližší informace na telefonním čísle: 603 536 283.

Pozvánky na výběrové řízení nebudou zasílány, uchazeči budou kontaktováni telefonicky.

Chcete se dozvědět o našich akcích jako první?

Přihlaste se k odběru novinek:

Partneři