KINO LUNA OSLAVÍ MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN SPECIÁLNÍ PROJEKCÍ

Ostravské kino Luna v pátek 8. března nabídne (nejen) ženám za zvýhodněné vstupné speciální projekci dvou filmů, zaměřených na ženská témata a postavení žen ve společnosti.

První projekcí, která proběhne 8. března v 16.30 hod., je francouzsko-belgický snímek z loňského roku Malíř jejího těla, sledující osudy francouzského malíře Pierra Bonnarda a jeho záhadné modelky a partnerky Marthy, která se stala inspirací a smyslem jeho života a díla. Film režíroval Martin Provost a v hlavních rolích se představí  Cécile de France, Stacy Martin a Vincent Macaigne. 

Druhým snímkem, který kino Luna nabídne v 19.00 hod., je nová česko-slovenská rodinná komedie Aristokratka ve varu. Příběh nabízející další dávku úsměvných peripetií hraběte Franka Kostky z Kostky a jeho rodiny, je pokračováním úspěšného prvního dílu Poslední aristokratka. Film režíroval Jiří Vejdělek a v hlavních  rolích se objeví např. Hynek Čermák, Tatiana Dyková, Yvona Stolařová či Eliška Balzerová. 

„Jménem Kultury Jih přeji všem ženám, aby si svůj mezinárodní svátek užily spokojeně a s úsměvem. Jako dárek nabízíme zážitek v podobě kvalitního filmového umění za zvýhodněnou cenu. Vstupenky na oba filmy jsou v prodeji na webových stránkách www.kulturajih.cz a také v pokladnách Kina Luna a Kulturního domu K-TRIO. Cena našich „dárkových“ vstupenek je na odpolední představení 30 Kč, na večerní 50 Kč. Samozřejmě srdečně zveme i doprovod žen. Věříme, že i mužská část našeho publika si ve filmech najde to své,“zve do kina Gabriela Gödelová, ředitelka Kultury Jih.

Kino Luna je jednosálové digitální premiérové kino se špičkovým zvukovým a obrazovým vybavením, od loňského roku disponuje digitálním laserovým RGB projektorem s rozlišením 4K. Hraje denně 2-3 představení pro širokou veřejnost, ale nabízí i uzavřené filmové projekce pro školy, firmy a další zájemce. Prostory lze využíttaké k pořádání divadelních představení, zábavných programů, koncertů, seminářů, prezentačních a dalších kulturních akcí. Součástí kina je stylová kavárna Café Luna.

 Více informací naleznete na https://www.kulturajih.cz/cz/kino/filmove-speciality/

 

 

 

 

Zpět

Chcete se dozvědět o našich akcích jako první?

Přihlaste se k odběru novinek:

Partneři