SM SYSTÉM PRO MUŽE

Od 9. 9. | čtvrtek | 16:00 – 17:00 | 12 lekcí

  • Pohyb a vzdělávání
  • Vstupné: 2300 Kč | ZAVÁDĚCÍ CENA 1600 Kč
  • K-TRIO

Předejděte zdravotním problémům způsobeným jednostrannou sportovní nebo pracovní zátěží pomocí rehabilitační metody cvičení MUDr. Smíška.

Lekce je vhodná pro aktivní může, kteří se věnovali nebo stále věnují některým z druhů sportovních aktivit jako je běh, kolo, fotbal, florbal, hokej, fitness. Problémem u pohybově aktivních lidí včetně bývalých či současných profesionálních sportovců je jednostranné zatížení a dlouhodobé budovaní svalových dysbalancí, skoliózy, výhřezu meziobratlového disku, které mají z následek bolesti zad, hlavy, brnění v horních či dolních končetinách a v konečné fázi i nemožnost vykovávat svůj oblíbený sport. Unikátní rehabilitační metoda MUDr. Smíška spočívající v cvičení s pružným lanem a balanční podložkou obsahuje více než 150 cviků a ulevuje od bolesti zad i tam, kde ostatní metody selhávají. Na společných lekcích se naučíte používat tuto unikátní metodu a následně ji praktikovat i individuálně v domácích podmínkách. Lekce je určena pro aktivní muže bez omezení věku, pro bývalé, současné profesionální i hobby sportovce.

Vede lektorka Jarmila Skřipčáková

                    

Přihlaste se na kurz

Předprodej:

K-TRIO: pondělí - pátek 8.00 - 19.00 (přestávka 11.30 - 12.00 a 14.15 - 14.45), sobota 8.00 - 12.00


Akci pro Vás organizuje:

Jana Kováčková

Jana Kováčková

referent pro kurzy

608 812 796
jana.kovackova@kulturajih.cz

Rychlý dotaz k akci:Místo konání:

K-TRIO

Dr. Martínka 1439/4, Ostrava-Hrabůvka, 700 30

Kulturní dům K-TRIO je sídlo naší organizace.  Konají se zde společenské akce, koncerty, kurzy, festivaly, přednášky, plesy, divadelní představení, akce pro děti, výstavy aj. 

  Chcete se dozvědět o našich akcích jako první?

Přihlaste se k odběru novinek:

Partneři