Kariéra v Kulturním zařízení Ostrava-Jih

Servírka/číšník

Přijmeme servírku/číšníka do Restaurace K-TRIO
místo pracoviště Dr. Martínka 1439/4, Ostrava-Jih, 700 30

Pracovní úvazek:
• DPP (do 300 hod./1 rok)

Náplň práce:
• samostatné přijímání objednávek, stolničení a obsluha hostů, inkaso tržeb
• čepování nápojů včetně základní údržby výčepního zařízení
• příprava rautových tabulí a servis u rautů

Požadavky:
• praxe v oboru
• bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost
• příjemné vystupování, časová flexibilita
• zdravotní průkaz

Nabízíme:
• příjemné pracovní prostředí
• perspektivní zaměstnání
• seriózní jednání

Datum nástupu:
• ihned nebo dohodou

Kontakt:
Kontaktní osoba: Petra Miovská, M: +420 601 088 213, T: +420 596 739 121
Životopisy posílejte na e-mail: petra.miovska@kulturajih.cz

Pracovnice/pracovník úklidu

Přijmeme pracovnici/pracovníka úklidu
místo pracoviště Dr. Martínka 1439/4, Ostrava-Jih, 700 30

• DPP (do 300 hod./1 rok) nebo DPČ (do 0,5 úvazku/1měsíc).
• Práce probíhá během víkendu (sobota, neděle).

• běžný úklid – sálu, přísálí, jeviště, baletního sálu, salónků, šaten, chodeb, schodiště, toalet,
• běžná údržba nábytku, běžná údržba podlahových krytin, vysávání kobercových ploch.

Požadavky:
• zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost,
• trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
atraktivní pracovní prostředí
• vstupní školení

ihned nebo dohodou.

Kontakt:
Životopisy posílejte na e-mail: petra.miovska@kulturajih.cz